Social media

Newsy

Nikodem Jeżewski: To jest mój czwarty i ostatni pojedynek w tym roku

Opublikowano

dnia

17 listopada w Radomiu miało dojść do pojedynku między Adamem Balskim, a Nikodemem Jeżewskim. Niestety z powodu opóźnień w budowie nowej hali, wydarzenie musiało zostać przesunięte na grudzień. Jeżewski zdecydował się wystąpić na gali Copa Rocky Boxing Night, która odbędzie się 9 listopada w Koninie i jak dzisiaj ogłosił – będzie to jego ostatnia walka w tym roku. Oznacza to, że nie wystąpi na gali MB Promotions i nie zmierzy się z Adamem Balskim.

– Szanowni Państwo, obecnie koncentrujemy się na najważniejszym pojedynku w mojej karierze, który odbędzie się 9 listopada na gali Copa Rocky Boxing Night w Koninie. Moim przeciwnikiem będzie utytułowany zawodnik nowozelandzki Lance Bryant, który jest bardzo wymagającym rywalem – zaczął Jeżewski.

– O odwołaniu terminu gali Pana Mateusza Borka w Radomiu dowiedzieliśmy się zaledwie na około dwa tygodnie przed wydarzeniem. Po tym natychmiast chcieliśmy okazać pomoc i wsparcie, dlatego zaprosiliśmy Adama Balskiego na naszą galę, która odbywa się tydzień wcześniej.

– Moja grupa promotorska chciała sfinansować te wydarzenie ze swoich prywatnych środków. Zapewniła nawet wyższą gażę, ale obóz Adama Balskiego niestety nie podjął rękawic – trudno nam określić z jakich przyczyn. W efekcie spowodowało to, że kibice nie otrzymali starcia, do którego podchodziłem z pełnym zaangażowaniem. W sporcie to widzowie są najważniejsi, ludzie którzy przychodzą oglądać nasze zmagania. Chciałem także spełnić swoje marzenie, zdobyć ten pas i spełnić oczekiwania kibiców moich i Adama.

– Dziękuję moim promotorom za znalezienie mi godnego zastępcy. Spędziłem trzy miesiące na ciężkich przygotowaniach, a pik formy był zaplanowany na 17 listopada. Niestety nie jestem maszyną, każdy ma granice wytrzymałości, to jest mój czwarty i ostatni pojedynek w tym roku.

– Jeżeli wygram swoje najważniejsze starcie, to otworzą się przed nami nowe możliwości, a inni zawodnicy będą musieli poczekać na swoje miejsce w kolejce. Rocky Boxing Night planuje w pierwszym kwartale przyszłego roku kolejną galę i mam nadzieję, że zobaczycie mnie w walce wieczoru. A z kim… to się jeszcze okaże – zakończył.

Kontynuuj czytanie
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1. Krzysztof Głowacki
2. Adam Kownacki
3. Maciej Sulęcki
4. Mateusz Masternak
5. Andrzej Fonfara
6. Krzysztof Włodarczyk 
7. Kamil Szeremeta
8. Artur Szpilka
9. Michał Cieślak
10. Mariusz Wach

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18.11.2018

Polsat Sport
09/11/2018 20:30

Igor Jakubowski vs Oleksiej Żuk Gala Copa Rocky Boxing Night. Wystąpią Igor Jakubowski, Nikodem Jeżewski, Kamil Gardzielik i Kewin Gruchała.

TVP Sport
11/11/2018 03:55

Krzysztof Głowacki vs Maksim Własow Ćwierćfinałowy pojedynek w ramach turnieju World Boxing Super Series.

TVP Sport
10/11/2018 20:05

Artur Szpilka vs Mariusz Wach Gala w Gliwicach. W walce wieczoru zmierzą się Artur Szpilka i Mariusz Wach.

Polsat Sport
10/11/2018 20:00

Oleksandr Usyk vs Tony Bellew Walka o mistrzowskie pasy WBC, WBA, WBO, IBF wagi junior ciężkiej.

„Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz.”

— Muhammad Ali
Przeczytaj pozostałe artykuły - wróć na stronę główną

Popularne