Social media

Newsy

Nie będzie walki Mayweather vs Nasukawa! Oficjalne oświadczenie Amerykanina

Opublikowano

dnia

Nie będzie zapowiedzianej niedawno walki między Floydem Mayweatherem, a Tenshinem Nasukawą. Amerykanin ogłosił, że został wprowadzony w błąd i o prawdziwym pojedynku nigdy nie było mowy.

– Teraz, gdy wróciłem do Stanów Zjednoczonych po długiej i rozczarowujących wycieczce do Tokio, mogę zwrócić się do was, moich fanów i mediów w sprawie nadchodzącego wydarzenia, które zostało niedawno ogłoszone – zaczął Mayweather.

– Przede wszystkim chcę, aby było jasne, że ja, Floyd Mayweather, nigdy nie zgodziłem się na oficjalną walkę z Tenshinem Nasukawą. W rzeczywistości (z całym szacunkiem) nigdy o nim nie słyszałem przed ostatnią wycieczką do Japonii. Ostatecznie zostałem poproszony o wzięcie udziału w 9-minutowym, 3-rundowym sparingu z przeciwnikiem wybranym przez „Rizen Fighting Federation”.

– To, o czym początkowo poinformował mnie Brent Johnson z „One Entertainment” miało być bardzo drogim sparingiem dla małej grupy zamożnych widzów. Miało to być wydarzenie rozrywkowe, a nie oficjalna walka transmitowana w telewizji na całym świecie – zapewnił „Money”.

– Kiedy przybyłem na konferencję prasową, mój zespół i ja byliśmy kompletnie zdezorientowani nowym kierunkiem, w którym zmierzało to wydarzenie i powinniśmy to natychmiast powstrzymać. Chcę szczerze przeprosić moich fanów za bardzo mylące informacje, które zostały ogłoszone podczas tej konferencji prasowej.

– Mogę was zapewnić, że ja również nie miałem pojęcia o ustaleniach, które zostały podjęte bez mojej wiedzy i zgody. Ze względu na kilku fanów i uczestników, którzy przylecieli z całego świata, aby wziąć udział w konferencji wahałem się, czy wywołać ogromne zamieszanie dementując to, co zostało powiedziane i naprawdę jest mi przykro.

– Jestem emerytowanym pięściarzem, który zarabia gigantyczne pieniądze na całym świecie za występy i okazjonalne, niewielkie pokazy – zakończył były mistrz świata.

View this post on Instagram

Now that I am back on U.S. soil after a long and disappointing trip to Tokyo, I now have the time to address you, my fans and the media in regard to the upcoming event on December 31st that was recently announced. First and foremost, I want it to be clear that I, Floyd Mayweather, never agreed to an official bout with Tenshin Nasukawa. In fact (with all due respect) I have never heard of him until this recent trip to Japan. Ultimately, I was asked to participate in a 9 minute exhibition of 3 rounds with an opponent selected by the "Rizen Fighting Federation". What I was originally informed of by Brent Johnson of "One Entertainment" was that this was to be an exhibition put on for a small group of wealthy spectators for a very large fee. This exhibition was previously arranged as a "Special Bout" purely for entertainment purposes with no intentions of being represented as an official fight card nor televised worldwide. Once I arrived to the press conference, my team and I were completely derailed by the new direction this event was going and we should have put a stop to it immediately. I want to sincerely apologize to my fans for the very misleading information that was announced during this press conference and I can assure you that I too was completely blindsided by the arrangements that were being made without my consent nor approval. For the sake of the several fans and attendees that flew in from all parts of the world to attend this past press conference, I was hesitant to create a huge disturbance by combating what was being said and for that I am truly sorry. I am a retired boxer that earns an unprecedented amount of money, globally, for appearances, speaking engagements and occasional small exhibitions.

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Kontynuuj czytanie
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1. Krzysztof Głowacki
2. Adam Kownacki
3. Maciej Sulęcki
4. Mateusz Masternak
5. Andrzej Fonfara
6. Krzysztof Włodarczyk 
7. Kamil Szeremeta
8. Artur Szpilka
9. Michał Cieślak
10. Mariusz Wach

Ostatnia aktualizacja rankingu: 18.11.2018

Polsat Sport
09/11/2018 20:30

Igor Jakubowski vs Oleksiej Żuk Gala Copa Rocky Boxing Night. Wystąpią Igor Jakubowski, Nikodem Jeżewski, Kamil Gardzielik i Kewin Gruchała.

TVP Sport
11/11/2018 03:55

Krzysztof Głowacki vs Maksim Własow Ćwierćfinałowy pojedynek w ramach turnieju World Boxing Super Series.

TVP Sport
10/11/2018 20:05

Artur Szpilka vs Mariusz Wach Gala w Gliwicach. W walce wieczoru zmierzą się Artur Szpilka i Mariusz Wach.

Polsat Sport
10/11/2018 20:00

Oleksandr Usyk vs Tony Bellew Walka o mistrzowskie pasy WBC, WBA, WBO, IBF wagi junior ciężkiej.

To świetnie jeśli nasi rywale nas nie doceniają, to najlepsze co może Ci się przytrafić. Jestem bardzo wdzięczny naszym krytykom, którzy są najlepszą motywacją do zmian, aby robić coś inaczej.

Przeczytaj pozostałe artykuły - wróć na stronę główną

Popularne